Transformohet Almeda Abazi; Nuk do ta njihni me look-un e ri

Transformohet Almeda Abazi; Nuk do ta njihni me look-un e ri

Te gjithe e njoh bukuroshen Almeda Abazin,ish missin shqiptar. Ajo tashme ka nje projekt shume te madh ne duar, eshte prezantuese ne Dancing With The Stars. Kjo eshte nje eksperience e re dhe e pa provuar me pare per bukuroshen Almeda por mund te themi me bindje qe e ka kaluar me sukses kete prove. Para pak oresh ajo ka hedhur nje video ne instagram ku nje vajze e vogel eshte duke e lyer. Ne fakt nuk eshte nje makeup i zakonshem sepse sic e shihni edhe vete  ne fotot me poshte ajo e ka shnderruar totalisht Almeden. He ju pelqen ndryshimi i madh i bukuroshes?  

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *