Ja si do duken VIP-at shqiptar kur të mbushin 70 vjec/ Foto fantastike

Ja si do duken VIP-at shqiptar kur të mbushin 70 vjec/ Foto fantastike

I shohim gjithmonë të freskët, të kuruar dhe pa asnjë rrudhë në fytyrë. Por si do duken VIP-at shqiptarë kur të plaken? Tabloid.al u bënë kuriozë dhe vendosën t’ua zbulojmë dhe ju se si do duken. “Face lifting” me siguri nuk do bëjë punë në atë moshë!

Loading...
Dafina Zeqiri
Tuna
Enca Haxhiaj
Alban Ramosaj
Era Istrefi
Luana Vjollca
Marina Vjollca
Getoar Selimi
Fjolla Morina
Ermal Mamaqi
Amarda Toska
Ledion Liço
Sara Hoxha
Lori Hoxha
Besart Kallaku
Xhensila Myrtezai
Bleona Qereti
Noizy
Ledri Vula
Alketa Vejsiu
Arbana Osmani
Xhemi Shehu
Armina Mevlani
Elvana Gjata
Flori Mumajesi
Olti Curri
Olta Gixhari
Alban Skënderaj
Miriam Cani
Çiljeta Xhilaga
Erion Veliaj
Roza Lati
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *