Ja cfare të SHTONI në SHAMPON tuaj për të RRITUR flokët në kohë REKORD…

Ja cfare të SHTONI në SHAMPON tuaj për të RRITUR flokët në kohë REKORD…

Jeni duke kërkuar për rritje të shpejtë të flokëve? Mos kërkoni më shumë, sepse nese shtoni ne shampon tuaj nje nga këto 5  përbërës flokët tuaj dotë rriten aq shpejt sa nuk do ti besoni sytve tuaj! Kur jeni duke u përpjekur të rriteni flokët tuaj, ka disa çështje që mund ta parandalojnë atë si flokët e dëmtuar, zbokthi, lëkurën e kokës dhe fijet e thata. Por keto këto 5 përbërës jane ketu per te rregulluat të rregulluar të gjitha këto gjëra dhe te rrisin floket ne menyre te shpejte dhe te shendetshme.1-Aloe Vera 

Aloe vera është përdorur prej kohësh si një trajtim bukurie, duke përfshirë rritjen e flokëve! Thjesht shtoni disa lugë xhel  aloe vera në shishe shampo dhe shkundni mirë. Vitamina dhe mineralet që përmbajnë aloe vera nxisin rritjen e shpejtë dhe të shëndetshme të flokëve..

Loading...

2-Vaj ricini 

Vaj ricini, një nga vajrat më të fuqishme të rritjes së flokëve që mund të blini, mund të shtohet në shampon tuaj. Përsëri, vetëm disa lugë është e mjaftueshme për të rregulluar skajet e ndarë dhe flokët e dëmtuar, duke kontribuar në rritjen e flokëve të shëndetshme në kohë rekord!3-Leng limoni

Nëse jeni duke kërkuar të lehtësoni flokët tuaj, lëng limoni do ta bëjë atë dhe gjithashtu ta bëjë atë të rritet më shpejt. Shtrydhni dy limone organike dhe derdhni në shishe shampo. Lani si normalisht, dhe filloni të shikoni rezultate sa më pak që një javë!

4-Uje trendafili 

Ju mund të bëni ujin tuaj të trëndafilit ne shtepi, dhe shtoni rreth 1/4 filxhan në shampon tuaj. Jo vetëm që flokët tuaj do të nuhasin  si një buqetë me trëndafila, por uji u rrit edhe nxit rritjen e flokëve, një kokës të shëndetshme dhe parandalon dhe trajton zbokthin.Të gjithë përbërësit e mësipërm janë 100% të natyrshëm dhe të sigurtë, . Provoni ndonjë prej këtyre  5 përbërësve madje edhe të gjitha ato dhe shikoni se cili funksionon më mirë për ju!

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *