Ja 20 VIP-at shqiptar që janë mikesha të ngushta me njëra – tjetrën /foto

Ja 20 VIP-at shqiptar që janë mikesha të ngushta me njëra – tjetrën /foto

‘Ne televizion apo showbiz nuk mund te bësh shoqe’ eshte nje frazë që e degjojme shumë shpesh nga te famshmit e ekranit. Por jo gjithmone ka rezultuar keshtu sespe ne kemi shembuj nga vajzat e showbizit qe jane mikesha shume te mira dhe gjithashtu shume te suksesshme ne ate qe bejne. Ato jane njohur ne boten e showbizzit por kjo nuk i ka penguar aspak te shikojne pertej siperfaqesores dhe te gjejne shoqe me te cilat te ndajne edhe jeten pas televezionit, shprehet metropol24.al.

1.Xhemi dhe Arbana

2.Aurela Gace dhe Eli Fara

Loading...

3.Jonida Maliqi dhe Rovena Dilo

4.Elvana Gjata dhe Jonida Vokshi

 

5.Bleona dhe Angela Martini

6.Adrola Dushi dhe Kristina Baki

7.Aulona dhe Fatma

8.Ciljeta dhe Ingrit Gjoni

9.Iva Tico dhe Mira Kazhani

10.Soni Malaj dhe Elia Zaharia

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *