Vetëm 1 muaj pas lindjes së vajzës, Floriana Garo mahnit me format trupore…(FOTO)

Vetëm 1 muaj pas lindjes së vajzës, Floriana Garo mahnit me format trupore…(FOTO)

Floriana Garo, moderatorja e njohur shqiptare vetem 1 muaj me pare solli ne jete vajzen e saj nga martesa e saj me avokatin Enis Daci. Ajo momentalisht eshte duke jetuar ne Zvicer dhe ne jemi duke pritur angazhimin e saj ne televizionet shqiptare. Vajza ka nje emer te vecante shqiptar, ADIA. Shume i gjetur nga cifti emri i vajzes. Dihen veshtiresite e nenave pas lindjes, sidomos lindjes se femijes se pare. Mirpo Florjana duket se ka ardhur ne forme shume shpejt. Nje mrekulli e vertete kjo foto e Florjanes ku tregon linjat trupore vetem 1 muaj pas lindjes.

Sa e qeshur dhe ne forme duket ajo, vajza i ka sjell nje nur shume te bukur Florjanes. Ne foton e fundit te postuar ajo ne te vertete duket rezellitese. PErfekte ne cdo detaj dhe me linja trupore prej modeleje.

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *