Personazhet VIP që kanë konkuruar për MISS, ja si dukeshin atëherë…

Personazhet VIP që kanë konkuruar për MISS, ja si dukeshin atëherë…

Shumë pak ndoshta e dinë që vajzat e showbizit tone dhe disa  nga figurat më të njohura të ekranit sot, kanë konkurruar kundër n në spektaklin Miss Shqiperia nen produksionin e Petri Bozoz dhe Miss Apbania nën produksionin e Vera Grabockës dhe Ardit Gjebreas.Liberta Spahiu, Anjeza Maja, Albana Osmani, Drenusha Latifi dhe Anxhela Peristeri,Ciljeta,Zaimina ete hynë për të marrë kurorën e miss-it me vete në shtëpi, por nuk arritën të kualifikoheshin as në 5-çe.

Loading...

Kurorën e kane fituar vajza te tjera , ndërsa këto vajza nuk humbën asgjë, përkundrazi, sot janë ndër më të njohurat e showbizit. Ky kompeticion i dha atyre nje mundesi qe te depertonin ne fushen e showbizit dhe te arrinin majat e suksesit.Ja si dukeshin keto vajza shume vite me pare..

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *