Ja TATUAZHET e cuditshme që kanë bërë VIPAT shqiptar…(foto)

Ja TATUAZHET e cuditshme që kanë bërë VIPAT shqiptar…(foto)

Ditët e sotme tatuazhet janë bërë diçka tepër e zakontë. Pothuajse të gjithë personazhet e njohura të showbizit shqiptar dhe atij të huaj kanë nga një tatuazh. Disa i lidhin ato me data ose persona të rëndësishëm në jetën e tyre, ndërsa ka dhe nga ata që i bëjnë ato thjesht sepse i pëlqen. Në videon e mëposhtme mund të shihni të përmbledhura disa nga tatuazhet e VIP-ave dhe kuptimin e tyre.

Loading...

Albana Osmanit i “zbuluam” tatuazhin e ri që ka bërë në zonën intime, i cili i ka dalë në pah falë një fotografie të shkrepur me rroba banje. Askush nuk e dinte deri më tani se ajo mbante një “sekret” të tillë, por me sa duket nuk është e vetmja. Personazhe të famshme të showbizit shqiptar, të cilat kanë guxuar dhe kanë bërë një tatuazh më shumë në pjesë të ndryshme të trupit, nuk janë të pakta.

E para ka qenë Najada Konomi, Noçja e “Big Brother”, ajo që ekspozoi tatuazhin e saj me shqiponjën në gjoks disa vite më parë, por numri i tyre është rritur ndjeshëm. keshillabukurie.com në galerinë e mëposhtme ka radhitur disa prej femrave tona që kanë guxuar me të tillë tatuazhe. tatuazhet

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *