Shikoni sa është dobësuar AMI vetëm 2 muaj pas lindjes së vajzës…(FOTO)

Shikoni sa është dobësuar AMI vetëm 2 muaj pas lindjes së vajzës…(FOTO)

Moderatorja e njohur Amarda Toska para disa javësh solli në jetë vajzën e saj Sia. Ky ishte një nga lajmet më të komentuara në media dhe për më tepër emri i zgjedhur për vajzën nga Ami dhe Ermali ishte shumë i veçantë. Ami gjate shtatzanise shtoi shume ne peshe por ajo shume shpejt u kthye ne forme vetem 2 muaj pas lindjes se vajzes se saj SIA. Ami ka ndarë në rrejtët sociale ndër të parat foto pasi solli në jetë vajzën dhe na ka lënë pa fjalë. Ajo duket në super formë dhe asnjëherë nuk i mungon kalasi dhe shkëlqimi.

Jo më kot Ami është listuar ndër femrat më të bukura në vend. Ami tani ka nje pergjegjesi te dyfishte ne familje sepse 2 femijet e saj kerkojne shume perkujdesje. Sia dhe Joeli kane nevoje per te cdo dite.

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *