Mësoni si të bëni në shtëpi 7 modele të flokësh për 7 ditë të javës

Mësoni si të bëni në shtëpi 7 modele të flokësh për 7 ditë të javës

Tani me nuk do keni me nevoje te mendoheni cdo mengjes se cfare modeli flokesh do te beni. Ajo që ju nevojitet janë disa llastikë, kreher dhe 5 minuta kohë. Për të bërë rregullisht modelin shumica e femrave i lajnë flokët çdo ditë. Kjo assesi nuk është zgjidhje e mirë! Me pak kreativitet dhe me disa minuta kohë, do t’i zgjidhni telashin tuaj, ndërkaq efekti është i shkëlqyeshëm.Në vazhdim të tekstit pason videoja me 7 modele të ndryshme për 7 ditë të javës.

Loading...

Ajo që është shumë me rëndësi dhe e mirë për flokë të shëndetshme, është që nuk duhet të lahen më shpesh se dy herë në javë. Në videon me siper shikoni  veprimin e hollësishëm dhe mesoni si ti beni keto modele flokesh  thjeshte dhe me pas ti beni ne cdo dite te javes. Me poshte edhe disa foto te tjera dhe modele flokesh shume te thjeshte qe mund ti beni fare mire edhe vete ne shtepi.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *