Do të habiteni kur të mësoni sa vjece është Inis Gjoni…

Do të habiteni kur të mësoni sa vjece është Inis Gjoni…

nis Gjoni eshte nje nga regjisoret me te mira ne Shqiperi. Ajo karrieren e saj e ka filluar shume vite me pare si kengetare ndersa me vone ajo ka zgjedhur te studioj per regjisure. Sot ajo eshte nene e nje vajze dhe nje grua ne karriere. Vitet kane kaluar shume shpejt dhe bukuroshja eahte 42 vjece. Ne fakt me thene te drejten duket shume me e vogel se 42. Ajo ka lindur ne vitin 1976 dhe duket se nuk do te plaket asnjehere shprehet Metropol24 Inisi kujdeset shume per veten por gjithmone ka preferuar te zgjedh natyralen dhe te thjeshten. Nje bravo e madhe shkon per Inisn.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *