Detaji që nuk u vu re në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”; Alketa dhe Eli Fara me të njëjtat këpucë

Detaji që nuk u vu re në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”; Alketa dhe Eli Fara me të njëjtat këpucë

Ne cdo dalje televizive vipat mundohen te jene sa me ndryshe nga njeri tjetri si ne veshje ashtu edhe ne pamjen e jashte. Sigurisht qe ne cdo dalje ato jane gjithmone ndryshe. Por ne emisionin Ne kurthin e Piter Pan ku ishte e ftuar Eli Fara u vu re nje detaj jo shume i vogel. Alketa dhe Eli i kishin kepucet njesoj. Te dyja stileto dhe te dyja gold me shkelqim. Thua te mos e kene vene re kete detaj dy personazhet ? Por edhe nqs e kane vene re ato me siguri nuk e kane vrare mendjen per kete gje.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *