Aurela Hoxha pret flokët; Nuk keni për ta njohur me look-un e ri / foto

Aurela Hoxha pret flokët; Nuk keni për ta njohur me look-un e ri / foto

Nëse flasim për një personazh si Aurela Hoxha direkt na vijnë në mëndje flokët e gjaë dhe të zinj, por tanimë duke se nuk do të jetë më keshtu pasi modelja ka preferuar ti prese ato pfare shkurt. Kjo ka qenë një periudhë ndryshimesh për nëj pjesë të mirë të Vip-ave shqiptarë. 

Loading...
©AurelaHoxha

Ajo ka ndarë në rrjetet sociale një foto ku duket me flokët e shkurtuara dhe me modelin që së fundmi është bërë tendencë. Nuk dihet nëse ky është thjesht një stilim apo ajo i ka prerë flokët me të vërtetë. Gjithsesi mund të thuhet se ajo është mjaft sensuale me modelin  ri. 

©AurelaHoxha
©AurelaHoxha
©AurelaHoxha
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *