Aurela Hoxha ndryshon look; Ja si duket modelja me flokët e shkurtra…(foto)

Aurela Hoxha ndryshon look; Ja si duket modelja me flokët e shkurtra…(foto)

Aurela Hoxha eshte nje nga modelet me te njohura ne Shqiperi dhe nje nga personazhet publik me te perfolur nga showbizi. Ajo permendet shume edhe per faktin qe eshte shume aktive ne rrjetet sociale. Por Aurela ka vendosur te ndryshoj paksa look. Floket e gjate tashme i ka zevendesuar me floket e shkurter. Me thene te drejten Aurela ka ndryshuar shume dhe i ka dal shume fytyra ne pah. Ju si e preferoni me shume modelen me kete model apo ashtu si me pare me floket e gjate? Gjithsesi Aurela mbetet e bukur me cdo lloj modeli flokesh dhe me cdo veshje qe mban ne trup.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *