Armela e Big Brother zbulon nishanin e saj të preferuar; Ja ne cilin vënd e ka…(foto)

Armela e Big Brother zbulon nishanin e saj të preferuar; Ja ne cilin vënd e ka…(foto)

Armela ishte nje  ndër banoret më simpatike të këtij edicioni por qe u penalizua nga partenri i saj ne loje. Bukuroshja sapo ka postuar nje foto ne rrjetin e saj social instagram ku zbulon edhe nishanin e saj te preferuar. Behet fjale per nje nishan te vogel  ne buze por qe eshte me i parapelqyeri modeles. Ja cfare shkruan ajo “ Ky nishani ne buze eshte gjeja ime e preferuar”. Per hir te se vertetes Armeles i shkon shume dhe padyshim qe eshte shume i vecante si nishan. Me poshte keni edhe foton te cilen modelja e ka ndare me publikun. 

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *