Valbona Selimllari nuse; Dalin fotot e rralla…

Valbona Selimllari nuse; Dalin fotot e rralla…

Valbona Selmillari eshte missi i parë shqiptar dhe mbahet mënd nga të gjithë. Ajo na ka treguar gjatë gjithë kesaj kohe që nje vajzë e bukur është edhe shume e zgjuar. Ajo eshte bere shume aktive kohet e fundit ne daljet e saj televizive. Metropol 24 ka siguruar disa foto të Valbona Selimllarit nuse te cila ju mund ti shikoni me poshtë. Bëhet fjalë per nje event ku Valbona ka qene modele per te reklamuar fustanet e nuserise. Ajo duket si nje perendeshe bukurie dhe padyshim që kështu do të ishte edhe ne dasmën e saj sepse sipas burimeve ajo ende nuk ka bërë një dasmë. 

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *