Nuk do ta besoni dot se sa ka kushtuar xhaketa e Alketa Vejsiut që veshi mbrëmë…(foto)

Nuk do ta besoni dot se sa ka kushtuar  xhaketa e Alketa Vejsiut që veshi mbrëmë…(foto)

Moderatorja e emisionit ‘Në kurthine Piter Pan’ Alketa Vejsiu  u shfaq në skenë mbrëmjen e djeshme me një xhaketë rozë që e tregonte mjaft elegante.   Ju mendoni se kjo xhaketë duhet ti ketë kushtuar ‘qimet e kokes’ Alketës…Në fakt nuk është kështu. Veshja e saj kushton vetëm 60 euro. Ndryshe nga herët e tjera Alketa ka zgjedhur të jetë më ekonomike dhe mbi të gjitha mjaft tërheqëse. Alketa na tregoi edhe njehere qe nuk ka rendesi se sa ka kushton nje veshje por e rendesishme eshte se sa bukur te rri ne trup dhe sigurisht te besh zgjedhjen e duhur per cdo rast. Gazeta Ekspress

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *