Klea na prezanton babain e saj kur ishte 18 vjec; Nuk do ta besoni sa ngjajnë /foto

Klea na prezanton babain e saj kur ishte 18 vjec; Nuk do ta besoni sa ngjajnë /foto

Moderatorja dhe kengetarja Klea Huta eshte nje femrat me te bukura te showbizit shqiptar gjithashtu e komentuar shume ne rrjetet sociale per lidhjen e saj te dashurise me kompozitorin Elgit Doda. E admiruar per hijeshine dhe bukurine e saj mesdhetare tani mesuam me ne fund se nga i ka marre tiparet.

Loading...

Përmes postimit të fundit në rrjete sociale, Klea e ka zbuluar se nga vjen bukuria e saj. Ajo ka publikuar një foto të babait të saj në moshën 18-vjeçare. Ajo që bie menjëherë në sy është ngjashmëria e madhe e atit me Klean. “Babai im I bukur 18-vjeç”,-përfundon Huta krahas fotos.

 

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *