Ju pëlqeu fustani i Alketës dje?! Do të habiteni kur të mësoni sa kushton…

Ju pëlqeu fustani i Alketës dje?! Do të habiteni kur të mësoni sa kushton…

Moderatoren e emisionit ‘Në Kurthin e Piter Pan’ Alketa Vejsiun kohët e fundit në daljet e saj publike e kemi parë të fiksuar pas një trendi te fudit ‘fustanit xhaketë‘ .Ajo e ka veshur këtë fustan disa herë në ngyra të ndryshme, një herë të bardhe dhe dje në mbremjë në ngjyren rozë. I kombinuar me një taka ngjyre gri Alketa dukej shume në formë. Por nëse ju pëlqeu looku i saj dje kemi një lajm shumë të mirë për ju!

Loading...

Fustanin rozë mund ta blini tek ‘Zara’ për vetëm 60 euro. Këtë e bën të ditur faqja e instagramit ‘whattheywearin’ e cila sjell për të gjithë admiruesit e modës s cfarë markash veshin vipat, ne dalje publike ose jo, dhe sa kushtojnë ato.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *