Ja si dukej Almeda para se të bëhej e famshme / foto

Ja si dukej Almeda para se të bëhej e famshme /  foto

Aktorja bukuroshe dhe ish Miss Shqiëria e cila e vijon karrierën e saj në Turqi Almeda Abazi tashmë e shohim në kulmin e bukurisë dhe suksesit, por si dukej ajo kur ishte e vogël dhe ende e panjohur?! Ka qënë e motra e saj ajo e cila gjatë ditës së djeshme ka ka publikuar një foto ku shfaqet vite më parë së bashku me mamnë dhe Almedën.
Almeda duket se i ka ruajtur të gjitha tiparet e bukura për te cilat shquhet edhe sot.

Në këtë foto i shohim mjaft të lidhura me njëra-tjetrën. Aktualisht Almeda ndodhet në Shqipëri për të prezantuar edicionin e shtatë të “Dancing Ëith The Stars”.

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *