Adrian Gaxha nuk e paska harruar Luanën, ja cfarë thotë ai edhe pse ajo është me Krenarin…

Adrian Gaxha nuk e paska harruar Luanën, ja cfarë thotë ai edhe pse ajo është me Krenarin…

Para disa vitesh Luana Vjollca dhe Adrian Gaxha kane qene ne nje lidhje dhe kane qene shume te perfolur ne ate kohe. Ata e nderprene mardhenien e tyre dhe tani jane secili ne jeten e tij.

Loading...

Shume kohe kane kaluar dhe tani prezantuesja eshte ne lidhje me Krenar Cocaj prej me shume se 1 viti. Adrian Gaxha ishte I ftuar ne emisionin `1 Kafe me Labin` ne rubriken `3ND` dhe papritur kengetarit ju shfaq nje foto e Luanes dhe ai foli menjehere per lidhjen e tij te meparshme.

“Sa qenka zbukuruar! Më vjen mirë për suksesin e saj! Eksperiencë e veçantë, një prej dashurive të para”.- është shprehur Adriani.
Duket qe ka qene nje experience shume e bukur per te dy ne nje kohe shume te bukur.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *