E mbani mend KANITËN e vogël të X-factor?! Nuk do ta besoni sa është rritur për 5 vite…(FOTO)

E mbani mend KANITËN e vogël të X-factor?! Nuk do ta besoni sa është rritur për 5 vite…(FOTO)

Një 9 vjeçare me passion të madh për muzikën, Kanita Suma na i rrëmbeu zemrën kur u bë konkurrentja më e pëlqyer e “X Factor Albania” në vitin 2013. Por, sot pas 5 viteve, s’do ta besoni sa shumë është rritur Kanita. Me origjinë nga Shkupi, Kanita e ka trashëguar talentin nga babai i saj. Tashmë ajo është rritur dhe është bërë një femër me stil. Pak vite kane kaluar por procesi i rritjes duket qe ka bere punen e vete.

Loading...

Ajo do te jete nje nga yjet e skenes shqiptare per pak vite pamja e saj do ta ndihmoje shume sepse zerin e ka te konfirmuar tashme.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *