Nuk do ta besoni kur të shikoni sa vjece është Xhemi Shehu…

Nuk do ta besoni kur të shikoni sa vjece është Xhemi Shehu…

Xhemi eshte nje nga prezantueset me te mira dhe me te dashura per publikun. Kohet e fundit ne emisionim qe ajo drejton “Portokalli” ka treguar qe ka talent edhe ne aktrim. Xhemi i ka hyr shume heret televizionit qe ne moshen 20 vjecare. E ftuar nje nje emision ajo e pohoi kete gje dhe kujtoi qe ka qene viti 2003. Sot Xhemi i bie te jete plot 35 vjece shprehet Metropol24 . Bukuroshja duket shume me pak se 35 pasi eshte natyrale dhe shume e fresket. Nene e dy femijeve shume te bukur Xhemi sot eshte ne kulmin e karrieres dhe ndihet shume e plotesuar ne gjithcka.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *