Alketa Vejsiu na paska ‘gënjyer’ të gjithëve; Ja si duket ajo / foto

Alketa Vejsiu na paska ‘gënjyer’ të gjithëve; Ja si duket ajo / foto

Kur Alketa Vesjiu vetëm para ditësh u shfaq me flokët e shkurtër dhe i gjithë rrjeti u cmend dhe pothuaj të gjithe e përgëzuan moderatoren për look-un e ri I cili dukej se I shkonte shumë.Pas shumë vitesh prezantuesja u shfaq me një ndryshim kaq të dukshëm në pamjen e saj, pasi prej shumë kohësh ajo ka zgjedhur të mos eksperimentojë me modelin e flokëve apo me gjatësinë e tyre.

Loading...

Por mesa duket flokët e shkurtër paskan qënë thjesht një paruke pasi Akleta nuk I ka prerë me të vërtëtë flokët e saj të gjatë. Disa foto të siguruara nga Revistaëho.com Alketa duket me flokët e saj të gjatë dhe shumë sportive. Duket se Alketa nuk është ende e gatshme për të hequr nga gjatësia e flokëve të saj.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *