Ky është modeli i cuditshëm i vetullave për vitin 2018, Grida Duma i provon e para…(FOTO)

Ky është modeli i cuditshëm i vetullave për vitin 2018, Grida Duma i provon e para…(FOTO)

Kohet e fundit kem pare shume trende te ndryshme te vetullave qe variojne ne forme, ngjyre dhe dendesi. Vetem pak kohe me pare ka dal ne trend vetulla ne formen e “pendes se zogut”.

Loading...

Eshte shume e cuditshme dhe nuk ngjan aspak me nje vetull te kuruar dhe te rregullt por eshte e crregullt por duket bukur. Shume personazhe boterore e kane provuar po ne shqiperi nuk kishte guxuar askush.Ishte pikerisht Grida Duma ne emisionin “Opinion” ne Tv Klan diten e djeshme qe e beri e para kete model dhe dukej mjaft mire. Ajo eshte nje nga politikanet me te bukura dhe ka shume karakter. Ky trend i ri vetullash po ben xhiron e botes.

©Blitz.al
©Blitz.al
©Blitz.al
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *