Ndryshimi drastik i 8 VIPAVE shqiptar pasi trashën VETULLAT…(foto)

Ndryshimi drastik i 8 VIPAVE shqiptar pasi trashën VETULLAT…(foto)

Vetullat e trasha janë në modë sot, ndryshe nga vitet 2000. Me siguri të gjitha femrat e mbajnë mend atë epokë kur vetullat hiqeshin aq hollë saqë dukeshin si të vizatuara me laps mbi sy.Por si kanë qenë disa nga vajzat më të famshme të skenës dhe ekranit shqiptar gjatë lulëzimit të këtij trendi? Këto foto dëshmojnë se sa ndryshim bëjnë në look, vetëm forma e tyre. Qe te keni parasysh se sa shume te ndryshojne pamjen nje pale vetulla te trasha mjafton ti hidhni nje sy fotove me poshte te kengetareve Shqiptare. Nuk e i per ju por per mua Elvana ka bere ndryshimin me te madh…

Genta Ismaili

Eni Koci

Loading...

Zaimina Vasjari

Greta Koci

Xhensila Myrtezaj

Elvana Gjata

Ciljeta

Miriam Cani

/keshillabukurie.com

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *