Ja kush janë 8 MAMAT VIP që po i rrisin fëmijët te vetme…

Ja kush janë 8 MAMAT VIP që po i rrisin fëmijët te vetme…

Sot te rrisesh femijen vetem nuk eshte e lehte ka shume sfida dhe veshtiresi por jane disa MAMA VIP qe po i rrisin femijet e tyre te vetme. Ndodhi te ndryshme gjate jetes i kane lene ato te vetme pa pranine e bashkeshortit gje qe i ben te rrisin femijet e tyre me me shume sfida. Ato jane edhe nene edhe baba. Ja kush jane ato.

1. Ciljeta Xhilaga

2. Inis Gjoni

Loading...

3. Valbona Selimllari

4. Fjolla Morina

5. Rezarta Shkurta

6. Soni Malaj 

7. Bora Zemani

8. Eneda Tarifa

VIP por nena te vetme

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *