Ja kush janë 7 MAMAT VIP që janë bërë NENA në moshë shumë të re…(foto)

Ja kush janë 7 MAMAT VIP që janë bërë NENA në moshë shumë të re…(foto)

Ndonëse duket disi e pazakontë, disa prej femrave të njohura në Shqipëri dhe në botë, janë bërë nena ne moshe shume te re, madje disa kur kanë qenë adoleshente apo fëmijë edhe vetë. Megjithatë një gjë është e sigurt se ardhja e fëmijës në jetë nuk i ka penguar aspak këto femra të ndërtojnë emrin dhe karrierën e tyre. Anabel ka bërë renditjen e disa nga femrat e famshme shqiptare, të cilat sot konkurojnë me të bijat me bukurinë dhe format e ruajtura. Keto MAMA VIP jane bere nena ne moshe shume te re dhe sot kane nje vajze dhe nje shoqe per jeten alberie hadergjonaj nena ne moshe shume te re

1. Albërie Hadërgjonaj: Këngëtarja është martuar në moshën 15-vjeçare dhe ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë kur ka qenë 16 vjeç. Dy vite më pas, Albëria është bërë sërish nënë dhe ka lindur vajzën e dytë, Anxhelinën. Sot në moshën 40-vjeçare, Albëria është bërë gjyshe sepse vajza e saj e madhe Agnesa ka sjellë në jetë vogëlushen Elektra.

Alberie Hadergjonaj dhe vajzat

2. Eli Fara: ‘Unë jam martuar shumë e re dhe jam bërë nënë kur isha vetë fëmijë’, ka deklaruar Eli në një intervistë të sajën. Sot Eli dhe Marina ngjajnë më shumë si dy shoqe se sa si nënë e bijë.

Loading...

eli faraMarina-Fara-dhe-Eli-fara nena ne moshe te re

3. Ema Andrea: Sara Kapo është vajza e vetme e aktores së njohur Ema Andrea. Sot, Sara është 21-vjeç dhe ka lindur në kohën kur Ema ka qenë studente për aktrim, përkatësisht në moshën 23-vjeçare.

ema andrea nene ne moshte te re

4. Adrola Dushi: Ajo ishte në kulmin e karrierës dhe sapo kishte fituar kurorën e Miss Univers Albania 2012. Një vit më pas, Adrola do të sillte në jetë fëmijën e saj të parë. Megjithatë mëmësia nuk e pengoi aspak bukuroshen të vijonte suksesin në modeling, ndonëse si sukses të sajin më të madhe konsideron djalin e saj të vogël. Adrola është bërë nënë e një djali, të quajtur Troi në moshën 20-vjeçare dhe sot Troi është 2-vjeç.

adrola dushi nene ne moshe te re adrola dushi nene ne moshe te re

5. Ermiona Lekbello: Ish-miss i njohur Ermiona Lekbello është nënë e një vajze 17-vjeçare, të quajtur Elisa ‘Unë e kam bërë vajzën në një moshë shumë të re. Isha adoleshente kur linda një fëmijë dhe nuk kalova dot periudhën e adoleshencës’, ka rrëfyer Ermiona. Ajo është bërë nënë në moshën 19-vjeçare.ermiona lekbello nene ne moshe te re

6. Suzana Mushkollaj: Fotografja Suzana Mushkolaj është nëna e këngëtare së njohur Argjentina Ramosaj. Ajo gëzon forma të trupore, që janë për tu pasur zili edhe nga 20 vjeçaret. Sot Argjentina është 25 vjeç dhe siç mund të kuptohet, nëna e saj e ka sjellë në jetë në një moshë shumë të re. Sot, Suzana është bërë gjyshe dhe renditet edhe në radhët e gjysheve seksi të showbizit shqiptar.

mama ne moshe te re

7. Besa Myftiu Shkrimtarja Besa Myftiu, e ftuar në emisionin Top Show, të Top Channel, bashkë me të bijën kantautoren Elina Duni, me të cilën dha një koncert me muzikë dhe recitime në Tiranë, tha që ishte bërë nënë në vit të parë të shkollës së lartë. Ajo në atë kohë studionte për aktrim në Akademinë e Arteve, produkt i së cilës është edhe babai i Elinës, Spiro Duni. Më pak sesa 20 vite diferencë moshe, shkrihen fare, kur ato të dyja ngjiten bashkë në skenë, secila me artin e saj.

besa myftiu mama ne moshe te re

Keto mama VIP jane bere nena ne moshe shume te re dhe sot jane me shume se mama dhe bije por edhe shoqe. I urojme jete te gjate dhe te lumtur./ revista anabel

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *