E ftuara i shkon zbathur në emision, ja si regoi Rudina Magjistari…(FOTO)

E ftuara i shkon zbathur në emision, ja si regoi Rudina Magjistari…(FOTO)

Nje situate e cuditshme ka ndodhur sot ne emisionin e Rudina Magjistarit teksa nje nga te ftuarat ka ardhur kembe zbathur. Kjo i ka rene ne sy Rudines dhe e ka pyetur se perse erdhi zbathur ne emision. Aktorja e teatrit Egla Ceno i eshte pergjigjur se kishte qene gjithe diten ne pune dhe kishte veshur nje pale atlete qe nuk shkonin me fustanin per te ardhur ne studio dhe vendosi qe te mbante fustanin qe i pelqente shume dhe te vinte zbathur.

Loading...

Rudina u shpreh e habitur dhe i tha se vetem nje artiste  mund ta bente nje veprim te tille. Fustani i Egles ishte vertet shume i lezetshem dhe pranveror. Egla eshte duke pergatitur dramen e saj “Naten ma” me regji te Ema Andreas qe do te shfaqet ne teatrin e Metropolit nga e Enjtja ne te Diele.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *