Ciljeta ndryshon pamjen në mënyrē drastike, ja si duket ajo me modelin e ri të flokëve…(FOTO)

Ciljeta ndryshon pamjen në mënyrē drastike, ja si duket ajo me modelin e ri të flokëve…(FOTO)

Këngëtaren Çiljeta Xhilaga jemi mësuar ta shohim me stile dhe ngjyra të ndryshme flokësh.E së fundmi si duket e kishte kapluar nostalgjia e kohës, kur ka qenë biondinë, prandaj është bërë sërish e tillë.Ka kohë që jemi mësuar ta shohim me flokë të zeza madje disa prej fansave nëpërmjet komenteve i kanë thënë se më shumë i shkon ajo ngjyrë, por pjesa tjetër e mbështesin.

Loading...

Sidoqoftë Çili duket se ndihet mirë si bionde, prandaj me ta i ka ndarë dy fotografi të tilla në Instagram.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *