Sa shumë e ka zbukuruar shtatzania XHENSILEN, ja si duket ajo në muajin e 7…(FOTO)

Sa shumë e ka zbukuruar shtatzania XHENSILEN, ja si duket ajo në muajin e 7…(FOTO)

Xhensila eshte duke perjetuar nje nga periudhat me te bukura te jetes se saj. Vetem pak dite me pare ajo festoi 25 vjetorin e saj dhe eshte ne muajin e 7 te shtatzanise. Dite te bukura per ciftin i cili festoi ne nje feste te mdhe ditelindjen e Xhensiles. Xhensilen shtatzania e ka ndryshuar ne pamje ne nje menyre qe e ka zbukuruar aq shume ate. Eshte mbushur ne fytyre dhe ka marr nje nur te mrekullueshem.

Vihet re qarte qe eshte duke perjetuar nje shtatzani te shendetshme dhe shume te gezuar. Me poshte keni fotot qe tregojne sa eshte ndryshuar pamja e saj. Perfekte je Xhensila.

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *