Lori Hoxha ndryshon totalisht look; Vëllai kur me pa NUK më njohu / foto

Lori Hoxha ndryshon totalisht look; Vëllai kur me pa NUK më njohu / foto

Trashëgimtarja e Top Media, Lori Hoxha është një nga vajzat fashioniste më të ndjekura shqiptare në rrjetet sociale dhe veshjet apo modelet e flokeve qe ajo sjell per ndjekesit e saj behen gjithmone hit.Por ne foton  fundit qe ka postuar ajo i ka shkurtuar flokët duke i bërë që të duken më të bukura.

Loading...

Përsa i përket ngjyrës, ajo vazhdon të jetë tek ngjyra bionde. Asaj i shkojnë shumë flokët e shkurter dhe e nxjerrin më të embël por duket ndjeshem ndryshimi   ne pamjen e saj aq sa Lori shkruan poshte fotos: ‘ Kaq ndryshe sa as im vella nuk me njohu’. Po ju si mendoni i shkojne me shume floket e gjate apo te shkurter floket bloggeres se njohur?!

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *