Keni menduar për emrin e vajzës?, ja si përgjigjet Bes Kallaku

Keni menduar për emrin e vajzës?, ja si përgjigjet Bes Kallaku

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku jane në pritje të fëmijës së tyre të pare, një vajzë. Xhensila është në muajin e shtatë të shtatëzanisë dhe tanimë na lind natyrshem pyetja nese cifti ka menduar për emrin e bebit të tyre,shprehet Metropol24.al.

Loading...

I vënë para mikrofonit të emisionit ‘Jo vetem modë’ ne TV Klan Besit i është bërë pikërisht kjo pyetje dhe ai ka thënë: ‘Po kemi menduar për emrin dhe kemi dalë në 2-3 opsione, tani do e hedhim në short për të vendosur se si do ja vendosim’. Ata janë duke e shijuar ne maksimum këtë periudhe pritjeje të ëmbël dhe kjo duket ne cdo dalje publike apo rrjet social.

Fotot ©google

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *