Albi Nako flet për herë të parë për lidhjen e tij me Albën, ja cfarë tha…

Albi Nako flet për herë të parë për lidhjen e tij me Albën, ja cfarë tha…

Albi Nako dhe balerina e Tv Alba Hoxha kane pushtuar portlaet dhe median e shkruar ditet e fundit, mundesia se ata mund te jene duke perjetuar nje lidhje dashurie ka bere qe te flitet gjate e gjere per ta. Ata jane pare se bashku duke udhetuar neper Europe dhe se nga fotot zbuluam se jane sebashku megjithese asnje prej tyre nuk kishte folur te pakten deri diten e sotme.

Loading...

Në një prononcim ekskluziv për revistën Class, Albi tha se gjithçka shkruhet lart e poshtë nuk është gjë tjetër veçse një tymnajë pa asnjë të vërtetë brenda saj: “Në jemi këtu për punë, vetëm kaq. Situata është e tillë: ne postojmë një foto dhe kaq mjafton të bëhet lajm. Po udhëtojmë me Albën, sepse po nënshkruajmë kontrata me disa balerinë të huaj, kryesisht 6 balerinë italianë, të cilët do i bashkohen trupës së baletit. Së shpejti, rikthehemi në Tiranë për të vënë në jetë projektin. Kaq është e gjitha…”

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *