AMI publikon foton e adhurueshme me SIAN, ja si duken nënë e bijë…(FOTO)

AMI publikon foton e adhurueshme me SIAN, ja si duken nënë e bijë…(FOTO)

U bene plot 30 dite nga dita e lindjes se vajzes se ciftit Mamaqi SIA. Ami daljet e saj ne publik i ka pasur shume te pakta dhe daljet me SIAN edhe me te pakta. Ajo eshte duke perjetuar dite te mrekullueshme duke u kujdesur per vogelushen e saj . Sot paradite ajo postoi nje torte te mrekullueshme qe e kishte pergatitur enkas per 1 mujorshin e pare te vajzes se saj. Ndersa vetem pak caste me pare ajo ka shperndare nje foto ne caste te embla me SIAN.

Loading...

Duket shume ne forme shume e lumtur dhe e gezuar. Pak kile te shtuara per Amin gje qe eshte e dukshme por ajo eshte fantastike ne cdo pjese te saj. Urime Ami.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *