Albi harron Kaludian; Kapet MAT me balerinën e Tv Klan / foto ekskuzive

Albi harron Kaludian; Kapet MAT me balerinën e Tv Klan / foto ekskuzive

Ka kaluar kohë tanimë qëkur Albi Nako dhe Klauda Pepa i dhanë fund martesës së tyre dhe mediat kanë aluduar së fundi shumë për marrëdhënien e ngushtë të punës mes koreografit të njohur të “Tv Klan”, Albi Nako dhe balerinës së trupës së tij, Alba Hoxha. Ata shihen kudo bashkë, gjithnjë e më shpesh dhe kjo ka ngritur dyshime se mund të jenë në një lidhje.

Albi momentalisht ndodhet ne Paris dhe këtë na e tregoi pak më parë duke publikuar një foto në Instagram-in e tij.Por ja që ai nuk është i vetmi që ndodhet këto ditë në këtë vend. Pak më parë Alba Hoxha ka publikuar në Facebook një foto të sajën por po të shihni duket qartësisht vendodhja: Paris,France bën të ditur Metropol.24.al.

Loading...

Dhe jo vetem qe ndodhen ne te njejtin vend por tanime eshte e sigurte qe jane bashke, kjo gje duket ne fotot e Albt ku nje sy i mprehte shikon Alben pak me tej me bluzen roze dhe pantallonat e zeza fiks sic eshte ne foton e postuar nga vete balerina ne instagramin e saj. Dhe duket se tanime nuk ka dyshime ata jane cifti me i ri i showbizit shqiptar.

 

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *