Nuk do ta besoni se sa vjece është Ledina Çelo…

Nuk do ta besoni se sa vjece është Ledina Çelo…

Ledina Çelo është një këngëtare kengetare shume r njohur por dhe modele shqiptare. Ajo mbaroi liceun artistik “Jordan Misja” për kanto dhe më pas shkollën e lartë. Ka marrë pjesë në disa konkurse dhe sfilata mode, në Shqipëri dhe jashtë shtetit si dhe ka realizuar disa videoklipe. Te gjithe jane shume kurioz te dine se sa vjece eshte bukuroshja por keni per tu habitur kur tju themi qe eshte plot 41 vjece. Ajo ka lindur ne 9 shkurt te vitit 1977 dhe per hir te se vertetes duke shume me e re shkruan metropol24. Ajo eshte nene e dy femijeve dhe pavaresisht ajo vazhdon te kete linja perfekte.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *