7 VESHJET që meshkujt adhurojne tek femrat…

7 VESHJET që meshkujt adhurojne tek femrat…

Sa herë e keni pyetur veten: “ Po çfarë pëlqen te ajo?”, “Çfarë kalon në mëndjen e një mashkulli kur sheh një femër për herë të parë”?, “Çfarë tërheq vëmëndjen e tyre? Këmbët? Sytë? Fustani? Këpucët?”.Shpesh herë meshkujt pëlqejnë tek ne gjëra që ne i veshim në jetën e përditshme dhe që nuk na shkon kurrë mëndja që atyre mund ti pëlqejnë dhe ti tërheqin vëmëndjen. Nga kjo lind një klasifikim i 7 gjërave që meshkujt adhurojnë kur i shohin të veshura te një femër. Le ti shohim bashke…
1.Atletet

Shume meshkuj besojne se femrat qe veshin atlete e bejne kete se nuk duan apo nuk u intereson vemendja e te tjereve dhe kjo gje i terheq shume…

2. Te veshesh rrobat e tij

Loading...

Meshkujve ne menyre sekrete dhe thelle thelle u peqen kur u vjedhin kemishen apo bluzen e tij e mbi te gjitha ne nje situate relaksuese kur jeni ne shtepi apo dilni per nje shetitje.

3.Floket bisht kali

Pjesa me e madhe e meshkujve pelqejne femrat me floke te gjate (me vejn keq goca ky eshte nje fakt ;p) por mbi te gjitha i pelqejne floket e kaur bisht kali sepse per ta eshte e parezisueshme je vajze qe mbledh floket bisht duke zbuluar fytyren.

4.Te kesh stilin tend

Te jesh vetevetja dhe te mos veshesh cdo gje qe del seri neper dyqane. Nje femer me stil eshte gjithmone me epreferuar nga meshkujt se nje tjeter qe vishet zakoshem. Mbajeni vath ne vesh kete…

5.Syzet optike

Syzet kane aftesine ti japin ti japin cdo vajze nje pamje te sofistikuar dhe inteligjente ndaj ata i lidhin syzet me zgjuarsine dhe sensualitetin. Edhe nje pale syze pa numer nuk do ishin nje ide e keqe per ju qe nuk keni nevoje…

6.Parfumi

Kot nuk thote Coco Chanel po nuk hodhe parfum me mire mos dil nga shtepia. Parfumi eshte KIMI dhe eshte nje nder elementet kryesore te terheqjes. Parfumi tregon personalitet dhe ndaj meshkujt terhiqen shume pas tij…

7.Xhaketat e lekures

Meshkujt kane nje terheqje te pashpjegueshme per femrat qe preferojne te veshin xhaketat e lekures, kjo ndoshta ngaqe ato tregojne pak agresivitet dhe meshkujt vdesin per sfidat…

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *