Valbona Selimllari na prezanton vajzën e saj, shikoni sa është rritur ajo / foto

Valbona Selimllari na prezanton vajzën e saj, shikoni sa është rritur ajo / foto

Misi i parë shqiptar Valbona Selimllari ka qenë gjithnjë mjaft e rezervuar sa i përket jetës së saj private dhe postimet me femijet kane qene shume sporadike, te rralla per te mos thene qe nuk kemi pas asnje informacion per ta deri para pak kohesh. Por këtë të dielë ajo ka vendosur të ndajë me ndjekësit e saj në rrjete sociale një foto të vajzës së saj, por pa i treguar fytyrën por ajo nuk mund te jete tjeter vec nje vajze bukuroshe sikunder mami i vete.

Loading...

Vogëlushen e shohim mjaft të rritur, ndërkohë që me duar bën formën e zemrës. Më herët Valbona ka publikuar në rrjete sociale foto me 2 djemtë e saj. Tani duam vec nje foto te plote.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *