Ndryshimi drastik i Genta Ismajlit nga operacionet plastike, ja cfarë ndërhyrjesh ka bërë…(FOTO)

Ndryshimi drastik i Genta Ismajlit nga operacionet plastike, ja cfarë ndërhyrjesh ka bërë…(FOTO)

Genta Ismajli eshte nje nga personazhet qe ka qendruar per nje kohe te gjate ne skenen e kenges por kohet e fundit ajo nuk ka nxjerr ndonje kenge te re. Duket se ajo i eshte perkushtuar ndjekjes se koncerteve dhe shumave te medha te fitimeve qe dalin prej tyre. Ajo qe vihet re te Genta eshte dryshimi i saj drastik ne pamje. Genta duket e fryre ne fytyre dhe me nje pamje te ndryshme nga ajo e 5 viteve me pare. Buzet e saj jane me mishtore pra duket se ajo ka nderhyre tek to. Mollezat gjithashtu duken te prekura kurse hunda jo. Lekura e fytyres duket shume e terhequr dhe kjo tregon se ajo ka bere Botox. Jane te shumte komentuesit te cilet kane shprehur keto mendime ne daljen e saj te Ermal Mamaqi

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *