I vdiq burri ditën që solli në jetë fëmijën e dytë, Milena jep mesazhin që përloti të gjithë publikun

I vdiq burri ditën që solli në jetë fëmijën e dytë, Milena jep mesazhin që përloti të gjithë publikun

Sot ne rubriken ‘Ka nje mesazh per ty’ pjese e programit ‘ E diela shqiptare’ ishte nje rast mjaft i vecante, i dhimbshem dhe frymezues ne te njejten kohe. Suela kishte ardhur per ti dhene nje mesazh mikeshes se saj te ngushte, Milenes qe te mos te dorezohej dhe te vazhdonte para pasi nuk ishte e vetme. Ajo filloi te tregonte historine e Milenes te ciles i kishte vdekur bashkeshorti diten qe kishte sjelle nje jete femijen e saj te dyte.

Loading...

Ata kishin vendosur se bashku qe emrin djalit tja vendosnin Aron por i ati nuk mundi ta shikonte te birin pasi pikerisht ate dite ai pesoi nje atak ne zemer.

Milena e shkaterruar pas vdekjes se befasishme te te shoqit i mblodhi forcat dhe i rriti femijet e saj e vetme dhe mbi te gjitha ajo e ka biresuar edhe nje femije nga shtepia e femijeve jetim. Nje rast shume frymezues i forces se femres.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *