Alketa Vjesiu na prezanton mamanë e saj; Nuk do ta besoni sa shumë ngjajnë / foto

Alketa Vjesiu na prezanton mamanë e saj; Nuk do ta besoni sa shumë ngjajnë / foto

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është një nga figurat më të dashura nga publiku dhe gjithashtu edhe me te komentuara ne rrjetet sociale. Ndryshe nga presonazhet e tjerë VIP, Alketa ka preferuar ta mbajë larg kamerave dhe publikut familjen e saj. Por sot si rralle here ajo na ka prezantuar me ane te nje fotoje ne Instagram  mamanë e saj.

Loading...

Dielli që më ndricoi jetën që ditën e parë që linda dhe që me bekon me fuqinë e zemrës së nënës cdo ditë’ shkruan Alketa krahas fotos te së emes. Ne jemi dakort me cdo fjalë të saj por ajo që na ra shumë në sy është se sa shumë ngjajne te dyja. Tani duket qartë së nga e ka marrë Alketa hijeshinë dhe sharmin!

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *