Ja serumi i natës që zevendëson kremërat e shtrenjtë / receta

Ja serumi i natës që zevendëson kremërat e shtrenjtë / receta

Pershendetje mikesha qe me ndiqni dhe lexoni blogun tone te bukurise metropol24.com. Ju jam shume mirenjohese sepse marr prej jush perdite me dhjetra mesazhe inkurajuese dhe kjo me ben te ndihem shume mire qe ju ndihmoj sado pak. Sot per ju kam pregatitur nje recete fatastike si te pregatisni nje SERUM BIO qe zevendeson kremrat e shtrenjte plot kimikate. Kjo recete permban nje nga produktet me te keshilluara se fundmi ne bukuri VITAMINEN E. Po ju paraqes pa humbur kohe perberesit dhe menyren e pregatitjes se kesaj recete.

Loading...

Perberesit:
4 luge vaj kokosi
1 luge VITAMINE E
4 pika vaj esencial (sipas deshires)

Pergatitja dhe aplikimi: Merrni nje tas te vogel dhe hidhni ne te vazelinen dhe vajin e kokosit. Filloni te nxehni ne temperature te ulet derisa dy ingredientet te shkrijne dhe te formohet nje mase homogjene. Hiqni nga nxehtesia dhe shtoni VITAMINEN E dhe pikat e vajit esencial qe keni zgjedhur.

Me pas vendoseni ne frigorifer per disa minuta derisa te krijohet nje mase ne formen e purese. Ne kete moment eshte gati SERUMI i nates. Perdoreni kete serum cdo darke perpara se te flini dhe lereni gjate gjithe nates ne lekure deri ne mengjes. Kjo recete perdoret cdo nate dhe do te shihni se lekura juaj do te rrezatoje cdo dite e me shume.
Receta qe une sapo pregatita

SHARE qe ta ruani dhe ta keni gjithmone kete recete sepse shume nga ju ma kerkojne. Ju dua shume. <3

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *