E mbani mend ”STELINEN” e famshme?! Ja si ka ndryshuar pas 20 vitesh…

E mbani mend ”STELINEN” e famshme?! Ja si ka ndryshuar pas 20 vitesh…

Nje nga telenovelat e para te shfaqura ne ekranet shqiptare dhe nje nga personazhet e ngulitur ne mendjen e te gjitheve “Stellina”. Nje personazh kaq i dashur per te gjithe shqiptaret qe sapo e shikojme nga ngjallen kujtime te hershme. Ndiqej aq shume ne ate kohe sa ishte biseda e dites dhe historia e saj e dashurise frymezoi shume femra dhe i beri ato te kuptonin se cfare ndodhte ne nje bote tjeter qe ndoshta thjesht e kishin imagjinuar.

Stelina nje vajze me bukuri natyrale por si duket ajo sot pas pothuajse 20 vitesh?! Jeni kurioze?! Ja ku jane disa foto te saj sesi duket sot. Nje zonje e vertete ne moshen 55 vjecare. Po ju le te shihni fotot 

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *