Ami akoma nuk i ka hequr kilet e teperta, ja si duket ajo pas lindjes se SIAS…(foto)

Ami akoma nuk i ka hequr kilet e teperta, ja si duket ajo pas lindjes se SIAS…(foto)

Amarda Toska eshte nje nga personazhet publike me te perfolura shqiptare. Kohet e fundit ajo eshte perfolur per shtatzanine e saj te dyte ku solli ne jeten Sian. Dihet qe femrat pas cdo shtatzanise shtojne disa kilograme dhe e kane pak te veshtire ti heqin. E njejta gje ka ndodhur edhe me Amin sepse ne kete foto duket qe eshte ende pak e fryre ne fytyre por mbetet si gjithmone e mrekullueshme dhe shume e bukur. Me poshte keni edhe foton per te cilen ju fola ku ju mund ta shikoni edhe vete se si duket Ami.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *