Ja si duken VIP-at shqiptar në plazh / 17 foto nga paparazzi

Ja si duken VIP-at shqiptar në plazh / 17 foto nga paparazzi

Vera eshte stina qe shijojme te gjithe pushimet. Por gara mes vipave se kush bie me shume ne sy me trupin dhe veshjet e tyre eshte evidente. Sot do tju sjellim nje kolazh me foto te personazheve te njohur shqiptar ne plazh, foto nga paparazzi dhe foto qe ata vete i kane hedhur ne rrjetet sociale nder vite.Nese jeni kurioze te shihni si duken hidhini nje sy fotove me poshte. Cila mendoni se ka trupin me te bukur?

Zaimina Vasjari

Rosela Gjylbegu

Loading...

Albana Osmani

Dorina Mema

Viola Spiro

Manjola Nallbani

Olta Gixhari

Xhemi Shehu

Aurela Hoxha

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *