Ja kush janë VIPAT shqiptar që kanë bërë operacion HUNDEN, ndryshime drastike…(FOTO)

Ja kush janë VIPAT shqiptar që kanë bërë operacion HUNDEN, ndryshime drastike…(FOTO)

Ndryshimet ne fytyre dhe jo vetem jane bere shume ne mode ne keto kohe dhe shume femra te ekranit kane bere nderhyrjen kirurgjikale ne hunde. Disa prej tyre e pranojne dhe disa te tjera e mohojne kategorikisht. Nuk ka asnje problem me keto nderhyrje qe i japin vetbesim nje femre dhe e bejne ate te ndihet mire me veten. Me poshte keni te listuar femrat qe kane bere kete operacion.

1. Atifete Jahjaga

2. Monika Kryemadhi

Loading...

“I shëmtuari s’ka çfarë humbet. Unë kam qenë e shëmtuar gjithë jetën time,” ka thënë Monika Kryemadhi në një intervistë të një viti më parë, pyetur rreth ndërhyrjeve që ka realizuar në fytyrë.

3. Venera Lumani

4. Bleona Qerreti

5. Nora Istrefi

6. Tuna

7. Lori Hoxha

8. Eni Koci

9. Franceska Jace

10. Alberie Adergjonaj

11. Alketa Vejsiu

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *