Ja maska me qese plastike që po çmend femrat në internet/ receta

Ja maska me qese plastike që po çmend femrat në internet/ receta

Mikesha duke ju uruar nje te diele te bukur dhe gezuar Pashket besimtareve Katolike sot do ju tregoje nje teknike qe i ben maskat super efektive me QESE PLASTIKE. Kjo recete eshte duke cmendur internetin sepse rrit efektin e perberesve dhe te maskave qe pregatiten ne kushte shtepie ne pergjithesi. Kete teknike mund ta perdorni me cdo lloj maske hidratuese per lekuren dhe une do ju prezantoj nje prej tyre.

Loading...


Perberesit: gjysem banane , 2 luge mjalte , 1 qese plastike
Pergatitja: Merrni nje gjysem banane te pjekur dhe shtypeni mire derisa te jete ne forme pureje. Perzjeni mjaltin me te derisa te formohet nje mase homogjene. Pasi te vendosni masken ne lekure vendsoni qesen plasitke siper saj. Per te gjitha instruksionet SHIKONI VIDEON me poshte. Share qe ta ruani gjithmone mikesha.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *