Beatrix Ramosaj tmerron mamanë e saj me gënjeshtrën e 1 PRILLIT….(foto)

Beatrix Ramosaj tmerron mamanë e saj me gënjeshtrën e 1 PRILLIT….(foto)

1 Prrili eshte dita e genjeshtrave sic te gjithe e dime. Shpesh here ne mundohemi te themi ndonje genjeshter por jo te gjithe i hane genjeshtrat tona. Por kengetarja Beatrix e ka genjyer nenen e saj duke i thene qe eshhte shtatzene dhe i shkruan “Jam keq”. Reagimi i nenes se saj ishte i menjehershem duke e marre ne telefon per tu sqaruar me mire dhe Beatrix nuk ia hap telefonin. Ajo i shkruan “Hape”. Por Beatrix nuk e ka zgjatur me shume duke i thene qe eshte 1 Prilli dhe kjo ishte nje genjeshter.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *