Month: April 2018

Valbona Selimllari tregon ndërhyrjen e vetme që ka bërë në pamjen e saj/ FOTO

Valbona Selimllari tregon ndërhyrjen e vetme që ka bërë në pamjen e saj/ FOTO

Valbona Selimllari eshte ikona e bukurise shqiptare dhe ka mbetur e tille qe nga viti 1992 kur u shpqll Miss Shqiperia ne nje moment shume te veshtire per Shqiperine. Shume vite kane kaluar po ajo eshte po kaq e fresket dhe pse tani eshte nene […]

3 Femrat e HOROSKOPIT të cilat janë të parezistueshme në sytë e meshkujve…

3 Femrat e HOROSKOPIT të cilat janë të parezistueshme në sytë e meshkujve…

Disa femra i bëjnë për vete meshkujt me sjelljet e tyre provokuese, ndërsa disa të tjera i joshin me thjeshtësinë e tyre. Por ekzistojnë edhe disa femra që me feminilitetin që i karakterizon i bëjnë meshkujt që të çmenden pas tyre. Sipas horoskopit femrat më […]

Valbona Selimllari flet për herë të parë për femijet dhe bashkëshortin e saj; Ja cfarë tha…

Valbona Selimllari flet për herë të parë për femijet dhe bashkëshortin e saj; Ja cfarë tha…

Valbona Seimllari ka qene e ftuar sot ne emisionin ‘Ne kurthin e Piter Pan’ drejtuar nga Alketa Vejsiu qe transmetohet cdo te hene ne Tv Klan. Emisioni ka per qellim qe me ane te pyetjeve te femijeve te vene ne siklet personazhet e ftuar e […]

Besi i tregoi të gjitha: Ja kur do ta sjellë në jetë vajzën Xhensila/ FOTO

Besi i tregoi të gjitha: Ja kur do ta sjellë në jetë vajzën Xhensila/ FOTO

Rudina Magjistari diten e sotme kishte te ftuar ne emisionin e saj te pasdites Bes Kallakun dhe Ijen e Besit. Besi i beri nje surprize Ijes me ardhjen e tij ne emision sepse Ija ishte e ftuara speciale e Rudines. Gjate emisionit ata kane folur […]

Alketa Vejsiu sërisht me PARUKE, ja si duket në spektaklin e mbrëmjes së sotme/ FOTO

Alketa Vejsiu sërisht me PARUKE, ja si duket në spektaklin e mbrëmjes së sotme/ FOTO

Sot do te ndiqni ne TV Klan emisionin e per javshem “ Ne kurthin e Piter Pan“ me Alketa Vejsiun. Ajo cka bie ne sy eshte pamja e Alketes ne kete puntate qe eshte i njejte me heren e meparshme me floket e prere shkurt […]

Oriola Marashi vishet nuse dhe duket si një perëndeshë bukurie…(foto)

Oriola Marashi vishet nuse dhe duket si një perëndeshë bukurie…(foto)

Anëtarja e OTR gjithmonë ka befasuar me publikimet e saj provokuese.  Nëse është dikush që komentohet gjerësisht për nxjerrjen e të pasmeve apo gjoksin bombastik kohët e fundit ajo është Oriola Marashi.  Por në një nga setet më të fundit fotografike që ka realizuar ajo ka […]

Pak para lindjes Xhensila shfaqet duke dalë shëtitje me vjehrrën dhe kunatën /  foto

Pak para lindjes Xhensila shfaqet duke dalë shëtitje me vjehrrën dhe kunatën / foto

Xhensila Myrtezai kengetarja e embel dhe shume dashuri per publikun gjithmonë ka treguar se ka një raport mjaft të mirë me familjen e bashkëshortiti të saj, Bes Kallakut. Ajo ndan gjithmonë kohë me motrën e Besit dhe duket se pika e dobët është mbesa e […]

Vetëm 3 muaj pas lindjes; Ja si është transformuar Zajmina Vasjari / foto

Vetëm 3 muaj pas lindjes; Ja si është transformuar Zajmina Vasjari / foto

Zaimina Vasjari është një nga femrat më të komentuara shqiptare. Këngëtarja është duke shijuar ne maksimum ndjesinë e të qenurit nënë. ka vetem 3 muaj qe ka lindur vajzen e saj Khloe por kaq ka mjaftuar qe Zajmina te rikthehet ne super forme.Ajo ka postuar […]

Maska me QESE PLASTIKE për fytyrën qe po cmend femrat në internet

Maska me QESE PLASTIKE për fytyrën qe po cmend femrat në internet

Mikesha sot do ju tregoje nje teknike qe i ben maskat super efektive me QESE PLASTIKE. Kjo recete eshte duke cmendur internetin sepse rrit efektin e perberesve dhe te maskave qe pregatiten ne kushte shtepie ne pergjithesi. Loading… Kete teknike mund ta perdorni me cdo […]

Roza Lati & Andrra Destani bëjnë ‘xing’ me të njëjtin fustan; Ja kush duket më bukur

Roza Lati & Andrra Destani bëjnë ‘xing’ me të njëjtin fustan; Ja kush duket më bukur

Nuk është hera e parë dhe as e fundit që vajzat e showbizzit ‘përplasen’ me të njëjtën veshje. Dhe sa herë kjo ndodh, lajmet me ‘xing’ qarkullojnë gjithandej. Shpeshherë e rastësishme, por edhe në rastet kur nuk është e tillë, interesi është po njëlloj, aq […]