Vajza e Eli Farës pa të brëndshme tregon format e saj…(foto)

Vajza e Eli Farës pa të brëndshme tregon format e saj…(foto)

Marina Fara është vajza e këngëtares Eli Fara, që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Fëmija i vetëm i këngëtares Fara, e cila në vite është komentuar dhe si simbol bukurie, së fundi ka pushtuar rrjetet sociale me fotot ku duket shumë seksi. Ajo ka studiuar per Drejtesi por ne mesa duket nuk i pelqen ta ushtroj profesionin e saj. Ne keto foto te siguruara nga metropol24 Marina eshte pa te brendeshme sepse ky fustan i zi nuk e lejon dhe asaj i duken  format perfekte. Nje fustan ky i pelqyer nga shume femra te tjera por asnjeres nuk i rri si bukuroshes Marina.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *